Konsol Haberleri

Yeni Spider-Man 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

Daha çok bağımsız ve üçüncü parti büyük oyunlara odaklanılan bugünün State of Play yayınına, yeni Spider-Man 2 oynanış fragmanı ile Insomniac Games de renk kattı. Açık dünyaya ait yeni ayrıntılar ve kıyafet özelleştirmesi üzere hususlara değinilen fragmanı kaçırmamanızı öneriyoruz.


İlginizi Çekebilir: Spider-Man 2 Erişilebilirlik Seçenekleri Ortaya Çıktı


2021 yılının PlayStation 5 Showcase sunumundaki duyurusundan sonra uzun müddetli sessizliğe gömülmüş olan Spider-Man 2, bu yıl ile muazzam bir geri dönüşe imza attı. Sık sık yeni bilgilerin paylaşıldığı devam oyunu, bugün gerçekleştirilen State of Play yayını sırasında da karşımıza çıktı. Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games, yeni Spider-Man 2 oynanış fragmanı ile açık dünya, kıyafet özelleştirmesi ve dahası hakkında yeni bilgiler sundular.

Yeni Spider-Man 2 Oynanış Fragmanı

Bildiğiniz üzere yeni oyunda New York kenti iki kat büyük olarak karşımıza çıkacak ve keşif yapar iken yeni içerikler açabilecek ve öyküler dinleyeceğiz. Bunlar, etrafta uçan insansız hava araçları yahut Kraven hakkında bilgi içeren Hunter Cloak Blinds üzere görsel işaretler olarak temsil edileceklermiş. Ayrıyeten fragmanda Marvel cihanında görülmeyen berbat karakterler hakkında da ipucu verildi.

Spider-Man 2 oyununda şimdi keşfedilmemiş aktiviteleri takip etmemize yardımcı olacak bir arttırılmış gerçeklik teknolojisi de olacakmış. Bunun dışında, kaydettiğimiz evreyi takip eden ve yeni mükafatlar açan District Progress sistemi ve bireylerin taleplerini takip edeceğimiz bir Friendly Neighborhood Spider-Man App de karşımıza çıkacak. Bu taleplerin kimileri Miles Morales yahut Peter Parker ile tamamlanabilecek iken, geri kalanlar ise karaktere özel olacakmış.

Fragmanda ayrıyeten yeni kıyafet sistemi ve kilidini açabileceğimiz ek kıyafetler de gösteriliyor. Söylenene nazaran, yeni Suit Tech sistemi ile karakterimizi fazlaca farklı biçimde giydirebilmemiz mümkün olacakmış.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Beklenen Gün Sonunda Geldi: İşte GTA 6 Fragmanı Yayınlandı

Duyurusunun üzerinden geçen haftaların akabinde, beklediğimiz gün ve an geldi. Rockstar Games…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

GTA 6 Fragmanı Uzunluğu Belirli Oldu

Henüz yayınlanmadı, lakin şimdiden GTA 6 fragmanı beğeni rekoru kırmak için güçlü bir…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Fortnite İçin 3 Oyun Yolda!

Sektörün en tanınan Battle Royale oyunlarından olan Fortnite, içerik olarak gelişmeye ve…
Daha Fazla