Konsol Haberleri

Yeni Tenten Oyununun Çıkış Tarihi Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

Microids ve Pendulo Studios tarafından yapılan duyuru ile yeni Tenten oyununun çıkış tarihi sonunda açıklandı. Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh’un da listeye eklenmesi ile Kasım ayı dolmaya devam ediyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Total War: Pharaoh Çıkış Tarihi Açıklandı


Yeni Tenten Oyununun Çıkış Tarihi Muhakkak Oldu

The Adventures of Tintin çizgi-romanına dayalı olarak geliştirilmekte olan Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh, 2020 yılında duyurulmuştu. Microids ile Moulinsart imzalanan iş birliği sonucunda, Tintinimaginatio ile dinamik ortak üretim ile Pendulo Studios tarafından PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan yeni Tenten oyununun çıkış tarihi, PC, PlayStation ve Xbox konsolları için 7 Kasım 2023 olarak belirlenmiş. Switch versiyonu için şimdilik net bir tarih verilemiyor olsa da, 2024 yılında oyuncular ile buluşacağı söyleniyor.

Hikayeye nazaran, Akdeniz dolaylarında seyir halinde olan Profesör Sarcophagus ile buluştuktan sonra Firavun Kih-Oskh’in mezarını aramaya başlıyoruz. Ne var ki mezardaki karanlık sırlar ile ilişkili olarak yolumuzun Arabistan, Hindistan ve Mısır topraklarından geçeceği bu büyük maceranın ucu, Doğu bölgesindeki bir devasa uyuşturucu trafiğine de dokunacak.

Bizleri senaryo boyunca pek çok sürprizin bekleyeceği Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh, standart sürüme ek olarak limitli ve koleksiyoncu sürümleri ile de satışa sunulacak. Limitli sürüm, oyunun metal kutulu versiyonu ve üç kartpostal içerecerek. Koleksiyoncu sürümü ise limitli sürüm içeriğine ek olarak, not defteri, 160 sayfalık sanat kitabı ve bir aksiyon figürü ile gelecek.

Halihazırda PlayStation ve Steam mağazalarından istek listenize alabildiğiniz Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh için PC ihtiyaçları şimdi açıklanmış değil.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Beklenen Gün Sonunda Geldi: İşte GTA 6 Fragmanı Yayınlandı

Duyurusunun üzerinden geçen haftaların akabinde, beklediğimiz gün ve an geldi. Rockstar Games…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

GTA 6 Fragmanı Uzunluğu Belirli Oldu

Henüz yayınlanmadı, lakin şimdiden GTA 6 fragmanı beğeni rekoru kırmak için güçlü bir…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Fortnite İçin 3 Oyun Yolda!

Sektörün en tanınan Battle Royale oyunlarından olan Fortnite, içerik olarak gelişmeye ve…
Daha Fazla