Oyun Haberleri

Banishers: Ghosts of New Eden, 2024’e Ertelendi

Valorant VP Oyuneks

Don’t Nod tarafından geliştirilen Banishers: Ghosts of New Eden’ın 7 Kasım’da çıkacağı açıklanmıştı. Ancak çıkış tarihine adım adım yaklaşırken bir erteleme haberi geldi; artık o da 2024 oyunları ortasına katılmış bulunuyor.

Don’t Nod ve Focus Entertainment tarafından paylaşılan açıklamada; yıl sonunda PC ve konsollar için değerli sayıda AAA oyun çıkacağını göz önünde bulundurup oyunun çıkışını 3 ay kadar ertelemeye karar verdikleri söyleniyor. Daha az sayıda oyunun çıktığı bir devirde piyasaya sürülmesinin, Banishers: Ghosts of New Eden’ın hak ettiği ilgiyi görmesini sağlayacağına inandıklarını da eklemişler.

Alone in the Dark da benzeri bir münasebetle ertelenmiş, çıkış tarihi 25 Ekim iken 16 Ocak 2024 olarak değiştirilmişti. Don’t Nod ve Focus Entertainment da tıpkı yoldan gitmeye karar vermiş görünüyorlar.

Banishers: Ghosts of New Eden’ın yeni çıkış tarihi 13 Şubat 2024. Tahminen ağır bir takvimden kaçtılar ancak yeni tarih de çok sakin bir takvimde yer almıyor aslında. Tekrar de kendileri için daha uygun bir takvim olduğunu düşünmüşler muhakkak ki. Beklediklerini bulabilecekler mi bakalım.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla