Oyun Haberleri

Contra: Operation Galuga’dan Orijinal Bir Fragman

Valorant VP Oyuneks

Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward bugün, 2024’ün başlarında Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S’e ve Steam’e çıkacak, heyecanla beklenen run-‘n’-gun aksiyon oyunu Contra: Operation Galuga ile ilgili yeni detayları duyurdu. Tapteze bir fragmanla sergilenen ayrıntılar, sağlam bir oynanabilir karakter takımının ve heyecan verici anlatımın, Contra serisinin 1980’lerden bu yana bilinen adrenalin yüklü, yandan kaydırmalı (side scrolling), aksiyon dolu oynanışına yeni bir boyut getireceğini doğruluyor.

Orijinal arcade/NES Contra oyununun kıssası ve kahramanlarını temel alan Contra: Operation Galuga, Galuga Takımadaları’ndaki bir meteor yağmurunun akabinde Red Falcon terörist kümesinin istilasıyla başlıyor. Earth Marine Corps’un (Dünya Deniz Piyadeleri) en seçkin askerleri olan Contra ünitesinden Bill Rizer ve Lance Bean, potansiyel tehditleri araştırmak ve etkisiz hale getirmek için olay yerine gönderiliyor. Öykü Modu ilerledikçe altıdan fazla kahraman oynanabilir hale geliyor:

• Bill Rizer: Contra ünitesinin saha önderi, fevkalâde fizikî güce, çevikliğe ve zihinsel metanete sahip. Her türlü silah konusunda uzman ve askeri bilimlerde çok bilgili.

• Lance Bean: Her türlü makine konusunda uzman, uzman bir nişancı. Bill Rizer tarafından Dünya Deniz Piyadeleri’ne alınmadan evvel bir gerilla savaşçısıydı.

• Ariana: Galuga Takımadalarından inanılmaz yetenekli bir savaşçı. Kızıl Şahin’in akınıyla köyü neredeyse yok olduktan sonra, düşman güçlerine karşı tek kişilik bir savaş başlatıyor.

• Lucia: Dünya Deniz Piyadeleri’nde kumandan yardımcısı ve tıpkı vakitte yetenekli bir saha casusu. Savaş vazifelerinde ve kapalı istihbaratta eşit derecede uzman.

• Lt. Stanley Ironside: GX Ordusunda zırhlı bir müfrezeye liderlik eden bir gazi. Halihazırdaki üstün dövüş maharetlerini desteklemek için güçlü bir Herkül exosuit’i giyiyor.

• Probotector: Contra Ünitesi tarafından kullanılan otonom eğitim robotları. En son teknolojiyi kullanırlar ve alanda insan meslektaşları kadar yeteneklidirler.

Contra: Operation Galuga, Kıssa Modu ve Arcade Moduna ek olarak üstesinden gelinmesi gereken 30 heyecan verici vazife içeren bir Çaba (Challenge) Modu içerecek. Bu modlar ortasında düzeyler boyunca süratli koşmak, sonlu cephaneyle savaşmak, amansız düşman orduları karşısında hayatta kalmak ve çok daha fazlası yer alıyor.

Oyuncular, karşılaşacakları zorluklara göğüs gerebilmek, karakter yeteneklerini geliştirmek, makul silahlarla basamaklara başlamak, tekrar doğduktan sonra hasar görmezliği artırmak ve öteki yararlı bonuslar kazanmak için (mikro transaction içermeyen) oyun içi kredileri kullanabilecekleri Perk Shop’ta yeteneklerini geliştirebiliyorlar. Her oyuncu birebir anda en fazla iki Perk’e (Avantaj) sahip olabiliyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Honor of Kings’in Ülkemize Geliş Tarihi Muhakkak Oldu!

Sonunda beklenen gün geliyor. Honor of Kings‘in ülkemize geliş tarihi sonunda duyuruldu. Hem de…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Granblue Fantasy: Relink, Steam’de Çok Düzgün Bir Çıkışa İmza Attı

Granblue Fantasy: Relink, bu yılın başarılı üretimleri ortasına ismini yazdırmasını…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Konami Yeni Bir Yu-Gi-Oh Dijital Oyununun Geliştirildiğini Duyurdu

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), yeni bir Yu-Gi-Oh dijital oyununun geliştirildiğini…
Daha Fazla