Oyun Haberleri

Counter-Strike 2 Açık Betası Gelecek Hafta Gelebilir

Valorant VP Oyuneks

Valve, tanınan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Counter-Strike 2 için çalıştığını bu yılın başlarında paylaşmıştı. Ek olarak şirket, CS:GO oyuncularını Counter-Strike 2’yi özel olarak test etmeye davet etmişti ve son birkaç aydır bu süreç gerçekleştiriliyor. Artık ise Counter-Strike 2 açık beta sürecinin çok yakında olduğuna dair bir işaret geldi.

20 Eylül günü resmi Counter-Strike 2 X hesabındaki çok kısa bir gönderide şu bildiriye yer verildi: “Gelecek Çarşamba ne yapacaksın?”. Bu, 27 Eylül Çarşamba gününe denk geliyor ve birçok kişi bunun, oyunun o gün bir tıp halka açık teste başlayacağına dair büyük bir ipucu olduğuna inanıyor.

Oyun, Valve’ın Source Engine 2 oyun motorunu kullanarak Counter-Strike: Küresel Offensive için fiyatsız bir yükseltme olarak piyasaya sürülecek. Mevcut oyunun oyuncularının sahip olduğu tüm oyun içi görünümler otomatik olarak Counter-Strike 2’ye aktarılacak.

Grafiksel yükseltmelerin yanı sıra, yeni oyunda birtakım oynanış değişiklikleri ve ince ayarlar da yapılacak. Bu değişikliklerden biri, CS:GO’daki 30 raunt sistemine rağmen 24 raunta sahip olması ve oyunun oyuncu sıralama sistemindeki büyük değişiklikler. Ayrıyeten birçok haritada birtakım ince ayarlar ve değişiklikler alabilir.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla