Oyun Haberleri

Counter-Strike 2 Çıkış Tarihi Ortaya Çıkmış Olabilir

Valorant VP Oyuneks

Uzun vakittir öğrenmeyi beklediğimiz Counter-Strike 2 çıkış tarihi ile ilgili değerli bir gelişme yaşanmış olabilir. Direkt Valve tarafından yapılan paylaşım, oyuncuları heyecanlandırdı. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Like A Dragon: Infinite Wealth Çıkış Tarihi Açıklandı


Mart ayındaki duyurusu ile heyecanlandıran Counter-Strike 2, bildiğiniz üzere şu anda sonlu test kademesinde oyuncular ile buluştu. Belli kriterlerin karşılanması durumunda CS:GO ana menüsündeki irtibat ile iştirakte bulunabileceğiniz oyun, temelinde bir geliştirilmiş versiyon oluyor. Yakın bir vakit evvel ise Counter-Stike 2 çıkış tarihi ile temaslı olduğu düşünülen bir gelişme yaşandı.

Hatırlayacağınız üzere Temmuz ayı içerisinde de buna yönelik bir gelişmeyi sizinle paylaşmıştık. Overpass isimli haritadaki tüm saatlerin tıpkı olmasından yola çıkılarak, Ağustos ayı içerisinde çıkacağı varsayım edilmişti. Ne var ki bu iddia sonradan boş çıkmıştı. Zati aksi olsa, şu anda yeni oyunu oynuyor olurduk değil mi?

Counter-Strike 2 Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu Mu?

Valve, CS2 X hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Counter-Strike 2 oyununun 27 Eylül 2023 Çarşamba günü çıkacağı tarafında bir beklentinin oluşmasına yol açtı. O denli ki, bahsi geçen paylaşımda “Önümüzdeki Çarşamba ne yapıyorsunuz?” diye soruldu.

Bu soru, elbette yeni oyunun belirtilen tarihte çıkacağını düşündürtüyor. Lakin çıkmaması üzere bir ihtimalin kelam konusu olduğunu da unutmamak lazım. Yani tümüyle bir beklentiye girmemek çok daha sağlıklı olacaktır. Ne kadar yanlışsız çıkacağını da önümüzdeki hafta göreceğiz.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Counter-Strike 2, CS-GO için bir nevi geliştirme niteliği taşıyacak. Haritalar, tick pahası, iade özelliği, revizyondan geçirilmiş hazır set, ızgara menü sistemi ve sis efektinin yine düzenlenmesi dahil pek çok değişiklik ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla