Oyun Haberleri

Destiny 2, Steam’deki En Düşük Oyuncu Sayısına Ulaştı

Valorant VP Oyuneks

Destiny 2 deryasına ömrünü veren oyunculardan biri de benim. Lakin ben, Bungie şimdi Destiny 2 dünyasını sarsan işler yapmadan evvel bu kainattan ayrılanlar ortasındayım. Bununla birlikte kalıp kahramanlarının dönüşümünü izleyen oyuncular da Destiny 2’ye veda ediyor üzere görünüyor.

Aslında her şey, Şubat ayında Lightfall’un çıkışı ile başladı. Oyuncular Lightfall’un yaşattığı hayal kırıklığı ile günden güne Destiny 2’yi terk etmeye başlamış üzere görünüyor. SteamDB bilgilerine nazaran Lightfall ile birlikte eş vakitli oyuncu sayısı 300.000’i aşarak pik yapmış. Ancak Ağustos ayından beri önemli bir düşüş gözlemleniyor.

Bu düşüş, Destiny 2 tarihinin “dibi” olarak görülebilir. Zira satırları yazdığım esnada oyunda yalnızca 20.455 eş vakitli oyuncu bulunuyor. Son 24 saatte azamî 30.000 oyuncuya kapılarını açan Destiny 2, görülmemiş bir oyuncu erozyonuna uğramış halde.

  • Bungie: ‘Güveninizi Kaybettiğimizin Farkındayız’

Bunda Bungie’nin yanlış planlamalarının da tesiri var elbette. Geçtiğimiz günlerde emekçi gücünün yüzde 8’ine veda eden stüdyo, yayınladığı açıklamayla da oyuncuları hayal kırıklığına uğrattığının farkında olduklarını söylemişti.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla