Oyun Haberleri

Ed Boon, Mortal Kombat 1’in Switch Versiyonunu Düzeltme Kelamı Verdi

Valorant VP Oyuneks

Mortal Kombat 1’in inceleme puanlarını görmüşsünüzdür. OpenCritic ve Metacritic’te PC, PS5 ve Xbox Series için genel olarak 85 üzeri bir puan ortalaması kelam konusu. Lakin iş Nintendo Switch’e gelince işler değişiyor, oyunun Switch’te aldığı puanlar epey berbat, 3’ler 4’ler düzeyinde.

Oyunun Switch versiyonunda çeşitli yanlışlar, düşük görsel kalite, zayıf fatality animasyonları ve fazlası bulunuyor. Bilhassa de karakter modellemelerinin sadeleştirilmesi ve hepsinin de balık üzere pörtlek gözlere sahip olması şimdiden dalga konusu bile oldu. Lakin en berbatı de oyunun bu zayıf versiyonu için Switch sahiplerinin de 70$ vermiş olması. Yani bu zayıf versiyon Switch’te daha ucuz değil, başka platformlarla tıpkı.

Ed Boon da tenkitlerin farkında ve Switch versiyonunun düzeltileceğini söylüyor. Doğal Switch’in donanım kabiliyetlerini göz önüne alırsak bunu tam olarak nasıl becereceklerini görmek lazım.

“Kesinlikle güncelleme yapacağız. Bahsi geçen sıkıntıların hepsi kesinlikle çözülecek. Aslında aklımızda versiyonu çıkarmış olmak daha ülkü olurdu. Fakat gördüğümüz meseleler listemizde ve bunlar çözülecek. Kabul edilemez gördüğümüz her şeyi düzelteceğiz” diyor Ed Boon.

Boon NetherRealm’in oyunun Switch versiyonunu desteklemeye kararlı olduğunu da belirtiyor ve “Mortal Kombat 11’de yaptığımız gibi” diyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla