Oyun Haberleri

Epic Games ücretsiz verdiği oyunu otomobil fiyatına çıkardı!

Valorant VP Oyuneks

Epic Games, tanınan dijital oyun platformlarından biri olarak biliniyor. Fakat şirketin geçtiğimiz günlerde yaptığı bir kusur kullanıcıları şaşırttı. Suicide Squad: Kill the Justice League isimli oyun, bir mühlet evvel ezkaza fiyatsız hale getirilmiş, lakin Epic Games daha sonra bu durumu düzeltmişti.

Oyunun fiyatsız yapılmasının akabinde Epic Games, yeni bir fiyat belirlemesi yaparak kullanıcılardan bir bedel talep etti. Fakat belirlenen yeni fiyat, oyun severler ortasında büyük bir şaşkınlık yarattı.

Epic Games ücretsiz verdiği oyunu otomobil fiyatına çıkardı!

Epic Games, Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun yeni fiyatını tam 1 milyon TL olarak belirledi. Fiyatın uzun mühlet birebir kalması, kullanıcılar ortasında yanlışlık olduğu konusunda spekülasyonlara neden oldu. Birden fazla kişi, bu türlü bir fiyat belirlemenin gerçek olmadığını ve bir kusur sonucu ortaya çıktığını düşündü. Epic Games ise şimdi mevzuyla ilgili resmi bir açıklama yapmış değil.

Oyun severler, toplumsal medyada ve oyun platformlarında bu olaya dair çeşitli yorumlar yaparken, Epic Games’in bu tuhaf durum karşısında nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor. Şirketin kullanıcılara karşı tavrı ve oyunun gerçek fiyatı konusundaki gelişmeler oyun dünyasında geniş bir yankı uyandırmış durumda.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla