Oyun Haberleri

FC 24 Mobile yayınlandı! Hem de şimdilik ücretsiz!

Valorant VP Oyuneks

Video oyun dünyasının önde gelen şirketlerinden biri olan Electronic Arts (EA), dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi bulunan FIFA futbol simülasyon oyun serisi için heyecan verici bir değişiklik yaparak EA Sports FC ismini taşıyan yeni bir periyoda adım attı. Bu büyük değişiklik, 29 Eylül’de yapılacak olan lansmanla birlikte oyuncularla buluşacak ve futbol oyunlarının sevenlerini heyecanlandırmaya devam edecek. Bununla birlikte, EA’dan beklenmedik bir atılım daha geldi: EA Sports FC 24‘ün taşınabilir sürümü bugün taşınabilir oyun severlerle buluştu. Oyun, Google Play Store ve App Store’da indirmeye sunuldu.

FC 24 Mobile yayınlandı!

EA Sports FC 24 ismi altında sunulan bu taşınabilir sürüm, serinin özel bir versiyonu olarak geliştirildi. Bu yeni sürüm, futbol oyunlarını taşınabilir aygıtlarda sevenler için heyecan verici bir tecrübe sunmayı amaçlıyor. Oyuncular, favori futbol kadrolarını yönetebilir, dünya genelindeki oyunculara karşı online maçlarda rekabet edebilir ve futbol yeteneklerini sergileyebilirler.

FC 24 Mobile, evvelki sürümlerdeki temel oyun mekaniklerini korurken, görsel ve oynanabilirlik açısından bir dizi geliştirmeye de sahip. Bu yeni sürüm, futbol oyunlarına olan tutkunuza yanıt verecek bir dizi özellik sunuyor. Ayrıyeten, sistemli olarak güncellenen içeriklerle oyuncuların oyun tecrübesini taze tutma emeli güdülüyor.

EA Sports FC 24 sürümünün taşınabilir platformlarda sunulması, oyunun geniş oyuncu kitlesine daha fazla erişim sağlamayı hedefliyor. Taşınabilir oyunlar, dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından keyifle oynanıyor ve bu platformun genişliği, EA için büyük bir fırsat sunuyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla