Oyun Haberleri

Horizon Forbidden West: Complete Edition Resmen Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

Bir mühlet evvel Horizon Forbidden West: Complete Edition’ın Singapur’da derecelendirildiği haberini sizlerle paylaşmıştık. Onun peşinden de daha evvel pek çok sızıntı bilgi paylaşan billbil-kun bu paketin PC’ye de çıkacağına dair bir tez lisana getirmişti, hatta bu paketin Ekim ayında çıkacağı da tez ediliyordu. Artık iş resmiyet kazanmış bulunuyor, Horizon Forbidden West: Complete Edition resmen duyuruldu, çıkış tarihi de aşikâr oldu.

PS Blog’da paylaşılan duyuruyla; Horizon Forbidden West: Complete Edition’ın PS5 ve PC’ye çıkacağı açıklandı. Duyuruya bir de fragman eşlik ediyor:

Pakette, ana oyun ve ek paketinin yanında, oyun müzikleri, sanat kitapçığı, Horizon Zero Dawn Vol. 1: The Sunhawk çizgi romanı ve oyun içi eşyalar yer alıyor. PC versiyonu için tekrar Nixxes Software ile iş birliğine gidilmiş durumda; hem Steam hem de Epic Games Store’da satışa sunulacak.

Horizon Forbidden West: Complete Edition’ın PS5 versiyonu önümüzdeki hafta bizlerle olacak, 6 Ekim’de çıkıyor. PC versiyonu için de çok beklemeyecekmişiz, 2024’ün birinci aylarında PC’ye gelecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla