Oyun Haberleri

İşte Game Pass’e eklenecek yeni oyunlar!

Valorant VP Oyuneks

Oyun dünyası, her ay birçok yeni gelişmeye şahit oluyor. Bilhassa oyun konsolu ve bilgisayar oyuncuları için Microsoft’un sunduğu Game Pass abonelik servisi, her ay yeni oyunlarla genişlemeye devam ediyor. Bu servis, oyuncuların birçok oyunu tek bir abonelik fiyatıyla oynayabilmesine imkan tanıyor ve bu sayede maliyetli oyun alımlarının önüne geçilmiş oluyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında Microsoft, Game Pass abonelik servisine hangi oyunları ekleyeceğini duyurmuştu. Bu duyuruda; Starfield, Gris, Solar Ash, Lies of P, Party Animals, Payday 3 ve Cocoon isimli oyunlar listeye eklenmişti. Bu oyunların tümü şu anda erişilebilir durumda. Sadece Cocoon oyunu 29 Eylül 2023 tarihine kadar erişime açılacak.

İşte Game Pass’e eklenecek yeni oyunlar!

Bu duyuruların akabinde Ekim ayı için de yeni oyunlar belirlendi. Microsoft’un paylaştığı listeye nazaran, Ekim ayının birinci haftasında Game Pass servisine iki yeni oyun daha eklenecek. Bu oyunlar, Gotham Knights ve The Lamplighter’s League. Oyunseverler, bu iki yeni oyunu 3 Ekim 2023 tarihinden itibaren Game Pass abonelik servisinde bulabilecek.

Özetlemek gerekirse, Microsoft’un Xbox ve PC kullanıcıları için sunduğu Game Pass servisine Eylül ve Ekim aylarında toplamda dokuz yeni oyun ekleniyor. Bu oyunların tamamı, belirtilen tarihlerden itibaren Game Pass aboneleri tarafından erişilebilir olacak. Oyuncular, bu oyunları indirip oynayarak yeni tecrübelere yelken açabilecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla