Oyun Haberleri

Like a Dragon: Infinite Wealth’in Çıkış Tarihi Muhakkak Oldu

Valorant VP Oyuneks

Bildiğiniz üzere, Yakuza serisine önümüzdeki periyotta 2 yeni oyun dahil olacak. Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name’in 8 Kasım’da çıkacağını biliyorduk. Like a Dragon: Infinite Wealth’in ise Ocak 2024’te geleceği açıklanmıştı. Artık daha net bir tarih var elimizde.

SEGA ve Ryu Ga Gotoku Studio, Like a Dragon: Infinite Wealth için birisi öykü birisi oynanış görüntüsü olmak üzere 2 fragman paylaştı, bu fragmanlarla oyunun çıkış tarihi de resmen ilan edilmiş oldu:

Hikâye fragmanı; Ichiban Kasuga’nın, annesini bulmak üzere Honolulu’ya gittiğini söylediği bir kısımla başlıyor, sonrasında da tanıdık yüzleri gördüğümüz sahneler geliyor. Ichiban, annesini bulabilecek mi? Nasıl bir macera bizleri bekliyor? Eski dostumuz Kazuma Kiryu, bu öyküde nasıl bir rol üstlenecek? Bu ve gibisi soruların karşılıklarını 2024’ün çabucak başında alacağız.

Yeni Yakuza serisi Like a Dragon ile sıra tabanlı bir dövüş sistemine geçiş yapılmıştı malum. Serinin yeni oyunu da bu yoldan gidiyor, fragmanda da çatışmalardan kimi örnekler görüyoruz. Yeniden uçuk ataklar mevcut ve tekrar pek absürt sahneler bizleri bekliyor gördüğünüz üzere. Yakuza oyunlarının alametifarikası küçük oyunlar da birebir biçimde devam ediyorlar.

İki fragmandan da gördüğümüz üzere, bir Yakuza oyunundan ne beklenirse ziyadesiyle sunabilecek bir oyun geliyor üzere, şahsen büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum kendisini (tabii öncesinde bir de Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name var :)).

Like a Dragon: Infinite Wealth; 26 Ocak 2024’te oyun severlerle buluşacak. Takvimlerimize not ettik, bekliyoruz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla