Oyun Haberleri

PUBG Studios’tan Project Black Budget Beklenenden Evvel Çıkacak

Valorant VP Oyuneks

PUBG Studios’un üzerinde çalıştığı tahliye nişancı (extraction shooter) oyunu Project Black Budget çok büyük ihtimalle 2024 yılının ikinci yarısında oyuncularla buluşacak. Krafton olağanda oyunun çıkışı için 2024-2025 formunda geniş bir aralık vermişti, lakin yayınladıkları en yeni mali rapor oyunun çıkış tarihinin bir epey öne çekildiğini gösteriyor.

Bu yılın başlarında yayınlanan evvelki mali raporda bu oyunun “PUBG yapım ve servis tecrübemize dayanarak tahliye nişancı çeşidini popüleştirmek ismine kendilerini zorlayacakları” bir imal olacağını söylemişti Krafton. Şimdiyse Ana Oyunlar listesine alınmış olan Project Black Budget’ın 2024’ün ikinci yarısında çıkacağı söyleniyor. Oyun, PUBG Studios tarafından geliştiriliyor.

Her ne kadar şimdi platform ayrıntıları muhakkak olmasa da oyunun PC’ye ek olarak konsollara da geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Krafton’un Ana Oyunlar listesinde yeni bir Subnautica oyunu (2025’in birinci yarısı) ve Vector North’un aksiyon macera oyunu Project Gold Rush da bulunuyor.

Krafton ayrıyeten birinci Kanada AAA oyun stüdyosunu da açmaya hazırlanıyor. Stüdyonun başında Ubisoft’ın eski direktörlerinden Patrik Méthé olacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Sürpriz! Halo Dizisinin Birinci Dönemini Youtube'dan İzleyebilirsiniz!

Çok büyük bir Halo hayranı olduğumu söyleyemeyeceğim. Ama serinin hayranlarının…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Call of Duty, SBMM Sistemi Üzerinde Çalışmaya Başladı

Call of Duty serisi, oyunların “dengeli” olması ismine SBMM (Skill Based Matchmaking)…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Like a Dragon: Infinite Wealth, Öykü Fragmanıyla Karşımızda

Like a Dragon: Infinite Wealth için geri sayımda son 2 ayın içerisindeyiz. Sega ve Ryu Ga Gotoku…
Daha Fazla