Oyun Haberleri

Starfield İçin Beklenen DLSS Güncellemesi Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

Bethesda’nın yeni RPG oyunu Starfield, yakın vakitte PC oyuncuları için Steam’de özel bir beta sürecinden geçti. Beta evresinde iki hafta geçirdikten sonra Starfield için DLSS güncellemesi artık tüm oyuncular için hazır.

Starfield Güncellemesi 1.8.86’nın en büyük özelliği başta da belirttiğimiz üzere, PC topluluğu tarafından en çok talep edilen özelliklerden biri olan resmi NVIDIA DLSS takviyesinin eklenmesi. Oyun, teknolojinin tüm özelliklerini taşıyor ve NVIDIA’nın desteklenen ekran kartları için DLSS Harika Çözünürlük, Derin Öğrenme Kenar Yumuşatma (DLAA), NVIDIA Reflex Düşük Gecikme ve DLSS Çerçeve oluşturma özelliğini getiriyor.

Bethesda daha evvel AMD’nin DLSS 3 muadili teknolojisi FidelityFX Harika Çözünürlük 3’ün de takviye alacağını belirtmişti. Öte yandan bu seçeneğin piyasaya sürülmesi için şimdi bir vakit verilmedi.

Bununla birlikte Starfield oyuncuları cihanda karşılaştıkları yiyecekleri evvel ellerine almak zorunda kalmadan yiyip içebilecekler. Chunks’tan Space Ramen paketlerine kadar her şey, üzerlerine gelindiğinde yutulabilecek yahut envantere eklenebilecek.

Güncelleme ayrıyeten çok sayıda performans düzeltmesi de içeriyor. Saklılık oyuncuları, tespit edilmeden etrafta gizlice dolaşmanın biraz daha kolay olduğunu da fark edecekler.

Starfield Güncellemesi 1.8.86 artık PC (Steam, Microsoft Store) ve Xbox Series X|S’de mevcut olup yaklaşık 15 GB büyüklüğünde.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla