Oyun Haberleri

The Sims 5’te, Animal Crossing Gibisi Bir Multiplayer Seçeneği Olabilir

Valorant VP Oyuneks

The Sims 5, serinin birinci multiplayer dayanaklı oyunu olmaya geliyor. Project Rene ismiyle tanıdığımız projenin bu modu ise, Animal Crossing’den ilham alacak. Bunu biz değil, Sims serisinin en doruğundaki iki isimden biri olan Lyndsay Pearson söylüyor.

Geçtiğimiz günlerde One More Life isimli podcast’e katılan yönetici, The Sims’in yeni dünyada multiplayer sistemine yaklaşımını ayrıntılandırdı. Oyunun mutlaka multiplayer seçeneğe kavuşmasını istediklerini belirten Pearson, bu seçeneğin “çok fazla oyuncuyla dolup taşan” bir dünya olmasını istemediklerini söz ediyor.

“Arkadaşlarınızla birlikte nasıl oynamak istersiniz? Aslında bu soruya verebilecek çok fazla karşılığımız var. Bu nedenle de farklı formülleri denemekten çekinmiyoruz. Multiplayer modu da ‘Sims’ hissiyatını vermek zorunda.”

  • The Sims 5 Büsbütün Fiyatsız Olacak!

Yıllar içerisinde multiplayer anlayışının değiştiğini lisana getiren yönetici, kimi oyunların çok daha “casual” deneyimler sunduğunun altını çizmiş. Bu deneyimlerden biri de Animal Crossing. Hatta Pearson, açıklamasında Animal Crossing’i örnek göstererek multiplayer sisteminin Sims ile uyumlu olduğunu paylaşmış.

“Animal Crossing hakkında çok konuşuyoruz zira bizim için çok güzel bir örnek. Küçük adama arkadaşlarımı davet edebiliyorum. Son yıllarda birlikte oynama kavramını geliştiren bir oyun oldu. Beşerler Animal Crossing içerisinde talk show’lar bile yapabiliyor. Bence bu inanılmaz bir şey.”

Sizce Animal Crossing’e emsal bir sistem The Sims’e ahenk sağlar mı?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Sam & Max: The Devil's Playhouse Remastered'ın Çıkışı 2024'e Kaldı

Yılın bitmesine 1 ay kalmışken, erteleme haberlerine de bir yenisi eklendi. Olağanda bu yıl…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Sürpriz! Halo Dizisinin Birinci Dönemini Youtube'dan İzleyebilirsiniz!

Çok büyük bir Halo hayranı olduğumu söyleyemeyeceğim. Ama serinin hayranlarının…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Call of Duty, SBMM Sistemi Üzerinde Çalışmaya Başladı

Call of Duty serisi, oyunların “dengeli” olması ismine SBMM (Skill Based Matchmaking)…
Daha Fazla