Oyun Haberleri

Tony Hawk’s Pro Skater Oyunları Steam Mağazasına Geliyor!

Valorant VP Oyuneks

PC tarafında üç yıl Epic Games mağazasına özel kalmasının akabinde, Tony Hawk’s Pro Skater oyunları Steam mağazasına da geliyor. Şimdilik net bir tarih verilmiş değil, lakin istek listenize alabiliyorsunuz.


İlginizi Çekebilir: Yeni XDefiant Açık Test Seansı Duyuruldu


Tony Hawk’s Pro Skater Oyunları Steam Kullanıcıları ile de Buluşacak

Bildiğiniz üzere Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, 4 Eylül 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One konsollarının yanı sıra PC tarafında da Epic Games Store için özel olarak satışa sunulmuştu. Sonraki yıl da PlayStation 5, Switch ve Xbox Series kullanıcıları ile buluşmuştu. Artık ise sırada Steam var. Activision tarafından yapılan duyuruyla 3 Ekim 2023 Salı günü Tony Hawk’s Pro Skater oyunları Steam mağazasına da gelecek. Şimdi ön-siparişe açık değil, lakin tercihen istek listenize alabilir ve bekleyişe geçebilirsiniz.

Pakette yepyeni oyunlarda bulunan profesyonel kaykaycıların tamamı bulunuyor. Her bir kaykaycının kendisine has hareketlerinin yanı sıra, ortadan geçen vakitte öğrendikleri yeni numaralar da paketin içeriğine dahil edilecek.

Profesyonel kaykaycıların dışında yepyeni oyunlardaki Warehouse ve The Bullring dahil bütün kısımların bulunacağı söyleniyor. Bu kısımları ister tek başınıza, ister lokal kooperatif takviyesiyle arkadaş(lar)ınızla, isterseniz de çok oyunculu modları ile çevrimiçi olarak öteki oyuncular ile oynayabileceksiniz.

Create-A-Skater ve Create-A-Park modları da revizyondan geçirilerek geri dönüş yapmış olup, Create-A-Park ile en ince ayrıntısına kadar bir park oluşturabilecekken daha sonra bunu çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz. Create-A-Skater da sembolik kaykay ve sokak markaları ile birebir formda son derece ayrıntılı bir kaykaycı oluşturmaya imkan tanıyacak.

Son olarak, oyunun standart sürümüne ek olarak çıkan Dijital Deluxe sürümü Powell-Peralta’dan The Ripper kaykaycısına ek olarak Tony Hawk, Steve Caballero ve Rodney Mullen için eski şekil kıyafetler ve Create-A-Skater için eski üslup içerikler ile geliyor.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD FX 6300 yahut Intel Core i3-4340
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD HD 7950 yahut Nvidia GTX 660
  • DirectX: Sürüm 11

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600X yahut Intel Core i5-2500K
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 390 yahut NVIDIA GTX 970
  • DirectX: Sürüm 11

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla