Oyun Haberleri

Warcraft’ın Eski Kreatif Yöneticisi Chris Metzen, Vazifesine Geri Döndü

Valorant VP Oyuneks

World of Warcraft’ın kreatif yöneticisi Chris Metzen, stüdyoda geçirdiği 23 yılın akabinde 2016 yılında Blizzard’dan ayrıldığını açıklamıştı. Kendisi Diablo, Starcraft, Warcraft, Overwatch’un yanı sıra World of Warcraft’ın ana öykülerinin gerisindeki en değerli isimlerden biriydi. O periyot ailesiyle daha fazla vakit geçirmek için emekli olduğunu açıklayan Metzen, geçen sene sonunda kreatif danışman olarak Warcraft Liderlik Takımına katılmıştı.

Aradan geçen 9 ayın akabinde ise Metzen bir kere daha eski vazifesine döndü ve artık o World of Warcraft’ın yeni kreatif direktörü!

“Chris Metzen’in Warcraft kozmosunun Kreatif Yöneticisi olarak tam vakitli çalışmaya geri döndüğünü açıklamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Şu anda asıl odağı World of Warcraft önderlerimizi yeni kuşak maceralar yaratmalarında desteklemek olacak. Chris, Warcraft kozmosunun temellerini atan en kıymetli isimlerden biriydi, geleceği şekillendirmek için takımlarımıza geri dönmesi heyecan verici. O ve grubu neler üzerinde çalıştığımızı BlizzCon’da paylaşacak. Orada görüşürüz!” diyor Blizzard.

Chris Metzen de yayınladığı iletisinde şöyle dedi:

“Yeniden Warcraft üzerinde çalışmak şahane bir şey. Konuta dönmüş hissediyorum. Şu an geliştirmekte olduğumuz kıssalar, dünyanın önümüzdeki yıllarda nasıl şekilleneceği… Ne tarafa gittiğimizi paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

World of Warcraft’la ilgili gelecek haberlerini BlizzCon’da alacağız fakat Metzen’in gruba dönmesi eski ve yeni World of Warcraft oyuncularını şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fallout Dizisinde Vault Boy'un Doğuş Öyküsünü Öğreneceğiz

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Fallout dizisinin fragmanı ile birlikte heyecanımız arşa…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

EA, Codemasters Grubunu Küçültüyor

Oyun dünyasında “yarış” çeşidinin en düzgün temsilcilerinden biri Codemasters.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Mortal Kombat 1'den Quan Chi Fragmanı!

Mortal Kombat 1’in “Kombat Pack” paketine eklenecek ikinci karakter Quan Chi…
Daha Fazla