Teknoloji Haberleri

Apple Vision Pro Mart 2024’te Piyasaya Sürülebilir

Valorant VP Oyuneks

Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın Apple Vision Pro başlığını Ocak 2024’te piyasaya sürme planlarını gerçekleştiremeyeceğini ve artık karma gerçeklik başlığının Mart 2024’te piyasaya sürülebileceğini ileri sürdü.

Gurman, Power On haber bülteninde Apple’ın “hala dağıtım planlarını şekillendirmesi ve daha fazla test yapması gerektiğini” söylüyor. Apple ayrıyeten çoklukla bahar aktifliğini Mart ayında düzenliyor ve şirket muhtemelen bunu başlığı tanıtmak ve ek uygulamaları ön izlemek için kullanacak.

‌Apple Vision Pro‌’nun epeyce karmaşık bir dizayna sahip olduğu söyleniyor. Hatta şirketin üretimdeki zorluklar nedeniyle üretim iddialarında “ciddi kesintiler” yapmak zorunda kaldığı da bilgiler ortasında. Apple’ın 2024’te 400 binden az başlık üretmesi bekleniyor ve başlık başlangıçta sadece ABD’de piyasaya sürülecek. ‌Apple Vision Pro’nun gelecek yılın sonuna yanlışsız ise Kanada ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere daha fazla pazara sunulacağını hatırlatalım. Başlık piyasaya sürüldüğünde, Apple’ın amiral gemisi mağazalarında Vision Pro uygulamalı alanları olacak. Öteki mağazalarda ise müşterilerin deneyebileceği bir yahut iki aygıt bulunacak.

Geçtiğimiz hafta Apple, VisionOS’un altıncı beta sürümünü sundu ve bu beta, heyetim süreci sırasında kullanıcıya gösterilen yeni başlangıç görüntülerini içeriyor. Bu, başlığın geliştirme evrelerinin tamamlanmaya yaklaştığını gösteriyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Huawei'nin akabinde Nova 12 serisi de Kirin çipi kullanacak

Huawei, yakında piyasaya sürülecek olan Nova 12 serisi aygıtlarıyla teknoloji dünyasında…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Apple Vision Pro, 2024 Mart'ında çıkacak, lakin makûs haberler de var!

Teknoloji meraklıları muhtemelen Mark Gurman’ın ismini duymuşlardır. Bilhassa Apple…
Daha Fazla