Teknoloji Haberleri

ASUS, TIME’ın “Dünyanın En Âlâ Şirketleri’’ Listesinde

Valorant VP Oyuneks

Dünyanın en saygın mecmualarından TIME, “Dünyanın En Âlâ Şirketleri’’ 2023 listesini yayımladı. Dünyanın başkan bilgisayar üreticilerinden ASUS, birçok teknoloji devinin yer aldığı itibarlı listeye girmeyi başararak süregelen milletlerarası başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Amerika merkezli mecmua TIME, bu yılın “World’s Best Companies-Dünyanın En Düzgün Şirketleri” listesini yayımladı. İtibarlı liste; dünya genelinde 5 bin işletme ortasından en başarılı şirketleri 15 farklı kategoriye dayanan kapsamlı pazar araştırması ve veri tahlili sonucu belirliyor. “İnanılmazın Peşinde” sloganıyla ilerleyen ASUS, yüksek rekabetin olduğu seçkin listede birinci 300’e girmeyi başararak çalışan memnuniyeti, gelir artışı ve sürdürülebilirlik ana kategorilerindeki üstün performansını tescilledi. Bu başarısıyla ASUS birebir vakitte; iş modelinin merkezindeki İklim Hareketi, Bedel Yaratımı, Sorumlu Üretim ve Döngüsel İktisat olmak üzere dört kilit alanda sürdürülebilirliğe verdiği kıymetin de altını çizdi.

“World’s Best Companies” listesindeki beş Tayvan merkezli şirketten biri olan ASUS, insanların hayatını geliştirecek deneyimler sunmak için yaptığı çalışmalarıyla küresel takdir toplamayı sürdürüyor. TIME’ın araştırması sonucu elde ettiği muvaffakiyetin yanında teknoloji devi; 2023 yılında sekizinci sefer Fortune’un ‘Dünyanın en Beğenilen Şirketi’ ve art geriye üç sene Forbes’un ‘En Âlâ İşveren’ listelerine girerken, dokuz defa üst üste Interbrand tarafından Tayvan’ın en bedelli milletlerarası markası seçildi.

ASUS ortak CEO’su S. Y. Hsu, “TIME’a önde gelen bir global teknoloji tahlilleri markası olarak verdiğimiz emeği takdir ettiği için teşekkür ediyoruz. Şirketimizi daha çevik yapıda bir tertibe dönüştürmek ve yeni dijital çağda dünyanın en beğenilen yenilikçi teknoloji işletmesi olması yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Sürdürülebilirliğin şirket için değerini vurgulayan ASUS ortak CEO’su Samson Hu ise, “TIME tarafından bu itibarlı takdiri almak çok büyük bir gurur. ASUS olarak sürdürülebilirliği üstlendiğimiz her işin temelinde bulunduruyoruz ve bu gaye doğrultusunda kendimizi geliştirmek için daima çalışıyoruz. Daha pak ve yeşil bir gelecek ismine “2050’ye kadar net sıfır emisyon” emeli kapsamında büyük ilerlemeler kaydederken holistik bir yeşil tedarik zinciri inşa etmek en büyük maksadımız.” dedi.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla