Teknoloji Haberleri

Google Chrome beklenen özelliği kullanıma sunuyor

Valorant VP Oyuneks

Google Chrome kullanıcıları için heyecan verici bir gelişme: Artık Chrome’da fotoğraf içinde fotoğraf modunu kullanabileceksiniz. Bu özellik, YouTube görüntülerini izlerken öbür sekme yahut uygulamalara geçiş yaptığınızda görüntüyü ekranın bir köşesinde küçük bir pencerede oynatabilmenizi sağlayacak.

Resim içinde resim modu, bilhassa çoklu vazifelerle meşgul olan kullanıcılar için epey kullanışlı bir özellik. Google Chrome’un bu özelliği desteklemesi, kullanıcıların YouTube görüntülerini izlerken tıpkı anda öteki işlerle de ilgilenmelerini kolaylaştıracak.

Google Chrome beklenen özelliği kullanıma sunuyor

Bu güncelleme sayesinde, YouTube görüntülerini izlerken bir e-posta yazabilir, çevrimiçi alışveriş yapabilir yahut araştırma yapabilirsiniz. Görüntünüz ekranın bir köşesinde küçük bir pencerede görüntülenecek ve bu pencereyi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Google, kullanıcılarına daha uygun bir internet tecrübesi sunmak için daima olarak tarayıcı güncellemeleri getiriyor. Fotoğraf içinde resim modu, YouTube görüntülerini izlerken daha fazla özgürlük ve çoklu misyon yeteneği sunarak bu uğraşların bir kesimi olarak öne çıkıyor.

Google Chrome’un bu yeni özelliği, kullanıcıların daha verimli bir halde interneti kullanmalarına yardımcı olacak ve YouTube görüntülerini izlerken çok daha esnek bir tecrübe sunacak. Kullanıcılar, bu güncellemeyi Chrome tarayıcılarını güncelleyerek YouTube görüntülerini izlerken fotoğraf içinde fotoğraf modunu aktifleştirerek deneyebilirler.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla