Teknoloji Haberleri

Honor 100 serisinin neredeyse tüm ayrıntıları netleşti

Valorant VP Oyuneks

Huawei’den ayrıldıktan sonra Honor, her altı ayda iki kuşak numara serisi akıllı telefonları piyasaya sürmeye başladı. Bu seriler, şu anda markanın en çok satan eserleri ortasında yer alıyor. Bu nedenle şirket, Hindistan’da tekrar piyasaya sürülürken bu seriyi birinci olarak tanıttı.

Şimdi ise Honor 90 serisinin üzerinden altı ay geçmişken, marka Honor 100 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni serinin tanıtımı bu hafta sonunda gerçekleşecek.

Son birkaç gündür bu telefonlar hakkında birçok sızıntı ve resmi tanıtım gördük. Elimizdeki bilgiler ışığında, bu yeni aygıtlar hakkında her şeyi detaylandıran bir makale hazırladık.

Hadi, ne vakit tanıtılacaklarına, nasıl görüneceklerine, hangi özelliklere sahip olacaklarına ve iddiası fiyatlarına bir göz atalım.

Honor 100 serisinin neredeyse tüm ayrıntıları netleşti

Honor 100 serisi, 23 Kasım’da Çin’de tanıtılacak. Aktiflik, GMT+8’e nazaran 13:30’da başlayacak ve Çin’in önde gelen görüntü akış platformlarında ve ülkenin en büyük mikroblog platformu Weibo’da canlı yayınlanacak.

Honor 100 serisi, 2021’deki Honor 50’den bu yana ailede büsbütün yeni bir tasarım getiren birinci kuşak olacak. Aygıtlar artık iki büyük dairesel kamera modülü ile gelmeyecek.

Bunun yerine, hem standart hem de pro modelleri farklı dizaynlara sahip olacak. Pro varyantı, üç sensörlü bir oküler kamera modülüne sahip olacak. Standart model ise, iki sensör içeren yarım daire halinde bir dikdörtgen adaya sahip olacak.

Standart Honor 100, art panelde cam bir yüzeye sahip olacak ve siyah, beyaz ve degrade seçenekleri ile sunulacak. Öbür yandan, Honor 100 Pro’nun ardı bir yanda cam, öbür yanda yapay deri içerecek. Siyah, beyaz, cyan ve mor renklerde sunulacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla