Teknoloji Haberleri

Huawei yeni akıllı termosunu tanıttı!

Valorant VP Oyuneks

Çinli teknoloji devi Huawei, Thermos ile iş birliği yaparak Çin’de Smart Selection markası altında akıllı bir termos fincanı piyasaya sürdü. Bu eser, Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro ismini taşıyor ve sıcaklık gösteren dokunmatik hassasiyetli bir OLED ekrana sahip.

Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, içeriğinin sıcaklığını altı saate kadar koruyabilen yeni bir akıllı termos fincanıdır. Hem sıcak hem de soğuk izolasyon sağlayan bu premium akıllı teknoloji sayesinde kullanıcılara sağlıklı içme suyu sunuyor. Huawei, yeni termos fincanının kullanıcılara yeni bir akıllı içme tecrübesi getirdiğini belirtiyor. Akıllı termos fincanı, çok çeşitli içme durumları için tasarlanmış ve tüm mevsimlerde kullanılabilecek formda dizayn edilmiş.

Huawei yeni akıllı termosunu tanıttı!

Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, Hongmeng Zhilian teknolojisini destekliyor ve bir Huawei telefonun yanına getirildiğinde NFC aracılığıyla tanınabiliyor. Kullanıcılar, Huawei Akıllı Hayat uygulamasını kullanarak günlük/haftalık/aylık içme suyu raporunu denetim edebilirler. Bu, kullanıcıların her döngüdeki su tüketim ahengini tam manasıyla kavramalarını ve ayarlamalar yapmalarını sağlar.

Cihazın kapağında bulunan OLED ekran, dokunulduğunda suyun sıcaklığını gösteriyor. Termos fincanın içindeki buz, soğuk, ılık ve sıcak su sıcaklık durumlarını göstermek için dört renkli gösterge ışığı bulunuyor. Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, 369 yuan (~51$) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Şu an için akıllı termos fincanın küresel pazarda satışa sunulup sunulmayacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Huawei'nin akabinde Nova 12 serisi de Kirin çipi kullanacak

Huawei, yakında piyasaya sürülecek olan Nova 12 serisi aygıtlarıyla teknoloji dünyasında…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Apple Vision Pro, 2024 Mart'ında çıkacak, lakin makûs haberler de var!

Teknoloji meraklıları muhtemelen Mark Gurman’ın ismini duymuşlardır. Bilhassa Apple…
Daha Fazla