Teknoloji Haberleri

Huawei’nin tanıttığı yeni akıllı gözlük dala damga vurdu

Valorant VP Oyuneks

Huawei, sonbahar eser lansmanında Mate 60 RS Ultimate, Watch GT 4 ve MatePad Pro 13.2’nin yanı sıra Huawei Eyewear 2 akıllı gözlüklerini de tanıttı. Barcelona’daki bir aktiflikte de gözlükleri tanıttılar.

Huawei Eyewear 2, Titanium Sky ve Gold Wire isminde iki yeni tarz ile tanıtıldı. Bu yeni tarzlar, çerçevesiz, aviator ve yarı çerçeveli kare tarz seçenekleri ile koleksiyona eklenmiştir. Titanium Sky tarzı, yalnızca 4.7g yükündeki hafif bir β-titanyum çerçeve ile tasarlanmıştır. Hafif ve şık bir tasarım sunar. Gold Wire stilindeyse 18K altın kaplama ve ince bir hudut bulunmaktadır. Huawei, Eyewear 2‘yi daha kullanıcı dostu hale getirmek için hoparlör saplarının genişliğini %20 azalttı. Böylelikle 9.7mm genişliğe ve kuyruk ucunda ise %28 azalarak 8.3mm’ye sahip oldu.

Sektörde bir birinci olan öne bakan çift diyafram gömme ünitesine sahip olan Eyewear 2, hoparlör genliğini %40 artırarak ve medya oynatma sesini %30 artırarak daha âlâ bir ses tecrübesi vaat ediyor. Ayrıyeten üçlü gürültü iptali aracı ile net sesli aramalar yapabilirsiniz.

Huawei’nin tanıttığı yeni akıllı gözlük kesime damga vurdu

Akıllı gözlükler, tapınaklarda yer alan gelişmiş sensörlerle donatılmıştır. Bu, dokunmatik denetim alanını evvelki modele nazaran %50 artırarak 23mm’ye çıkarmaktadır. Bu, ezkaza yapılan dokunuşları önlemek ve kesintisiz bir operasyon sağlamak emeliyle yapılmıştır.

Bağlantı ve uyumluluk açısından, gözlükler birden fazla aygıta sıkıntısız irtibat imkanı sunar. HarmonyOS ile çalışan akıllı telefonlar ve tabletler ortasında kolay ses değişikliği sağlar. Ayrıyeten Android, iOS ve Windows sistemleri ile uyumludur. Ek olarak, Eyewear 2, Boyun Sıhhati 2.0 takviyesini de içerir.

Pil ömrü konusunda, Eyewear 2, evvelki modele nazaran %83 daha fazla, daima dinleme müddeti olarak 11 saate kadar sunuyor. Konuşma müddeti olarak da evvelki modelin kapasitesini ikiye katlayarak 9 saate kadar sunmaktadır. Tam şarj 50 dakika sürerken, 10 dakikalık süratli şarj ile 3 saat dinleme mühleti sunmaktadır.

Eyewear 2‘nin ön siparişi 25 Eylül’de başlıyor ve resmi satış 30 Eylül’de başlıyor. Titanium Sky Optik Gözlük için fiyat 2299 yuan (314$), Gold Wire Optik Gözlük için 1899 yuan (260$) ve çerçevesiz, aviator ve kare yarı çerçeve optik gözlükler için 1699 yuan (232$) olarak belirlenmiştir.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla