Teknoloji Haberleri

iPhone 15 Türkiye’de ön siparişe açılıyor! Saatler kaldı!

Valorant VP Oyuneks

Apple’ın en yeni iPhone serisi olan iPhone 15, heyecanla beklenen bir lansmanın akabinde nihayet tanıtıldı. Bu yeni akıllı telefonlar, bir dizi yenilik ve güçlü özelliklerle geliyor ve teknoloji severlerin dikkatini çekiyor. Türkiye’nin önde gelen Apple Premium Reseller’larından biri olan Gürgençler, bu yeni aygıtlar için ön siparişlere başlıyor.

Gürgençler, iPhone 15 ön siparişlerinin 22 Eylül 2023 tarihinden itibaren gurgencler.com.tr adresi üzerinden yahut mağazalarından verilebileceğini duyurdu. Bu, Türkiye’deki Apple hayranlarının en son iPhone modelini birinci alanlardan biri olma talihini yakalayacakları bir fırsat sunuyor.

iPhone 15 Türkiye’de ön siparişe açılıyor! Saatler kaldı!

iPhone 15, değerli güzelleştirmelerle birlikte geliyor. Daha güçlü bir işlemci, daha yeterli kamera yetenekleri ve daha sağlam bir tasarım üzere özellikler, kullanıcı tecrübesini kıymetli ölçüde artırıyor. Ayrıyeten, daha büyük ve daha canlı ekranlar, oyun oynama, medya tüketimi ve iş verimliliği için ülkü bir platform sunuyor.

Gürgençler, müşterilerine en yeni iPhone modelini temin etmeleri için iki farklı seçenek sunuyor: çevrimiçi ön sipariş yahut mağazalardan satın alma. Bu, müşterilere tercih ettikleri usulü seçme özgürlüğü sağlıyor.

iPhone 15‘in piyasa sürülmesiyle birlikte, Gürgençler mağazalarında da yeni eserlerin deneme ve incelemesi için özel bir alan sunacak. Böylelikle müşteriler, bu heyecan verici yeni aygıtları yakından görme ve deneme fırsatı bulacaklar.

Gürgençler’in iPhone 15 için başlattığı ön sipariş kampanyasıyla, Türkiye’deki Apple hayranları en son teknolojiye sahip bu akıllı telefonları birinci kullananlardan biri olma talihine sahip olacaklar. Bu, teknoloji tutkunları için heyecan verici bir fırsat ve yeni iPhone modellerine sahip olmanın yolunu açıyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla