Teknoloji Haberleri

Listelerinizi Spotify ve Apple Music ortasında nasıl taşıyabilirsiniz? Adım adım açıklıyoruz…

Valorant VP Oyuneks

Tüm büyük müzik akış hizmetleri, öbür bir platforma geçiş yapmanızı biraz hudut bozucu hale getirerek kullanıcıları ellerinde tutacaklarına güveniyorlar. Bu yüzden uygulamalarına “bu çalma listesini öteki bir platforma taşı” özelliği eklemiyorlar. Örneğin Apple Music’ten Spotify’a geçecekseniz, oluşturduğunuz listeleri de beraberinizde geçiremiyorsunuz.

Ama bunu aşmanın bir yolu var. Üçüncü parti bir uygulama ya da web sitesi kullanmanız gerekse de, hepsi kolay ve fiyatsız.

Çalma listelerinizi, albüm listelerinizi ve müzik seçimlerinizi çeşitli müzik hizmetleri ortasında aktarmak için tasarlanmış bir dizi uygulama var. İşte bunlardan üçü:

  • SongShift
  • Free Your Music
  • Playlisty

Ayrıca bunların dışında web tabanlı seçenekler de var:

  • Soundiiz
  • TuneMyMusic

Müziğinizi bir platformdan başkasına nasıl aktarırsınız?

İster web tabanlı bir seçenek ister özel bir uygulama seçin, birinci olarak uygulamayı indirin yahut siteyi ziyaret edin. Akabinde Spotify, Apple Music yahut sahip olduğunuz başka hizmetlere giriş yapın. Buradan, uygulamalara bilgilerinize erişme müsaadesi verin ve çalma listelerinizi, albümlerinizi ve müzik akışı uygulamaları ortasında istediğiniz her şeyi aktarmak için yönergeleri takip edin.

Bu hizmetler, bir müzik platformundaki çalma listelerindeki metin ve meta bilgilere erişerek ve bunları öteki bir müzik hizmetinde tekrar oluşturarak çalışır. Bu süreç tamamlandığında, muhtemelen müzik uygulamanızın ayarlarına girip güvenlik açısından transfer uygulamasının müsaadesini kaldırmak isteyebilirsiniz.

Çoğu vakit, transfer meselesiz bir formda gerçekleşse de yanılgılar yahut her iki yerde de bulunmayan sanatçılar/şarkılar olabilir. Bu uygulamaların birçok, bir şeyin aktarılmadığını size bildiriyor ve müzikleri manuel olarak değiştirme talihi veriyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla