Teknoloji Haberleri

Logitech yeni web kamerasını küresel pazarda satışa sunacak

Valorant VP Oyuneks

Logitech, memleketler arası pazarlara yeni Brio 100 isminde bir webcam tanıttı. Bu model, 1080P çözünürlüğe ve görüntü görüşmelerini %50 daha parlak kılan RightLight teknolojisine sahip. Lakin dikkat çeken bir nokta var: Çin’in Brio 90 modeli, isim dışında Brio 100 ile birebir özelliklere sahip üzere görünüyor.

Logitech’in Çin web sitesi, Brio 90’ın Brio 100 ile birebir ana özellikleri paylaştığını gösteriyor: Full HD 1080p çözünürlük ve RightLight parlaklık güzelleştirmesi. Brio 90, inci beyazı, gül pembesi ve grafit siyahı olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunuluyor. Lakin her iki modelin fiyatı hâlâ bilinmiyor.

Logitech yeni web kamerasını küresel pazarda satışa sunacak

Ebat ve yük açısından, iki model büsbütün birebirdir. 31.91 mm yükseklik, 72.91 mm genişlik ve 66.64 mm derinlik ölçülerine sahipler ve yalnızca 75 gram ağırlığındalar. Ayrıyeten, her iki model de kolay yerleştirme için 1.5 metre kablo ile birlikte geliyor.

Brio 100 ve Brio 90 ortasındaki bu besbelli benzerlikler, Logitech’in pazarlama stratejisi hakkında soruları gündeme getiriyor. Sanki farklı coğrafik pazarlar için eseri yine markalaştırıyorlar mı yoksa şimdi açıklanmayan ince farklar mı var? Teknik topluluk daha fazla ayrıntı, bilhassa fiyatlandırma hakkında bilgi beklerken, tüketiciler için ana bildiri şudur: Brio 100 ya da Brio 90 arayışınız ne olursa olsun, benzeri bir performans alacaksınız.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla