Teknoloji Haberleri

Onimusha Animesi Fragmanı Resmen Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

Capcom bünyesindeki ünlü markalardan Onimusha için anime uyarlaması Netflix tarafından 2022 yılının Eylül ayında duyurulmuştu. Birkaç görsel ile yapılan duyurunun üzerinden geçen bir yıllık müddetin akabinde, Onimusha animesi fragmanı sonunda yayınlandı.


İlginizi Çekebilir: Modern Warfare 3 Zombies Fragmanı Yayınlandı


Assassin’s Creed, BioShock, Cyberpunk: Edgerunners, The Division ve Tomb Raider uyarlamaları üzerinde çalışmakta olan Netflix, hiç kuşku yok ki Onimusha serisinin hayranlarını da bu atağı ile heyecanlandırmıştı. Uzun vakittir sessiz olan seri için yapılan bu atılım, muhtemel yeni oyun için de bir işaret olarak sayılmıştı. Bir yılın akabinde yayınlanan Onimusha animesi fragmanı ile tıpkı vakitte birinci kısmın ne vakit yayınlanacağına da resmiyet kazandırdı.

Baş direktör Takashi Miike ve direktör Shinya Sugai olacak. Toshihiro Mifune Musashi Miyamoto için model olacak iken, seslendirmeni ise serideki Nobunaga Oda karakterini seslendiren Akio Otsuka olacak. Üç boyutlu CGI karakterlerin ve el çizimi ile hazırlanacak fon imajları ile inanılmaz bir görsellik olacak ve günümüzdeki animasyon teknolojisi ile orijinal bir hayat verilecek.

Hikayesi Edo devrinin başlangıcında geçecek olan animede, Mushahi gençlik devrini geride bırakmış ve Genma’yı bertaraf etmek için efsanevi Oni Gauntlet’i ile yola çıkmış olacak.

Onimusha Animesi Fragmanı

2 Kasım 2023 tarihinde birinci kısmı yayınlanacak olan dizinin fragmanında, kıssanın ana sınırlarına ait kısa kesitler ve etkileyici çatışma sekansları ekranımıza geliyor. Bizleri hakikaten kaliteli bir seri bekliyormuş üzere görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla