Teknoloji Haberleri

Oppo Reno 11 serisi akıllı telefon pazarını domine ediyor!

Valorant VP Oyuneks

Oppo Reno 11 serisi, Çin’de başlayan ön rezervasyonlarla dikkat cazip bir ilgi gördü. Serinin tanıtımının başlamasının akabinde neredeyse bir hafta içinde 250.000 adetten fazla ön rezervasyon alındı. Bu ön rezervasyonların 100.000’den fazlası birinci 24 saat içinde yapıldı. Yeni akıllı telefonlar için ön siparişler 14 Kasım’da başladı.

Mydrivers’ın raporuna nazaran, Oppo Reno 11 serisi artık Oppo Mall platformunda 220.000’den fazla rezervasyonla büyük bir ilgi topladı ve Oppo’nun resmi JD.com mağazası üzerinden ek olarak 30.000 rezervasyon daha aldı.

Bu sayılar, TMall ve Pinduoduo üzere öbür büyük platformlarda yapılan ön rezervasyonları içermiyor. Oppo Reno 11 serisinin lansmanı 23 Kasım’da, Nubia ve Honor’un da yeni eserlerini tanıtacakları tıpkı gün yapılacak.

Sızıntılar, Oppo Reno 11 serisinin iki modelden oluşacağını gösteriyor: standart Oppo Reno 11 ve premium Oppo Reno 11 Pro.

Oppo Reno 11 serisi akıllı telefon pazarını domine ediyor!

Oppo Reno 11′in MediaTek Dimensity 8200 yonga setiyle güçlendirileceği söyleniyor, Oppo Reno 11 Pro’nun ise Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setine sahip olması bekleniyor. Her iki modelin de selfie ve görüntü aramaları için 32MP ön kamera ile donatılması öngörülüyor. Art kamera kurulumunun, 8MP Sony IMX355 ultra geniş sensör, 32MP Sony IMX709 2x telefoto lens ve her model için farklı özelliklere sahip bir ana kamera içermesi bekleniyor.

Oppo Reno 11 Pro‘nun 50MP Sony IMX890 ana sensörle donatılması beklenirken, Oppo Reno 11’in Sony LYT-600 ana sensörüne sahip olabileceği düşünülüyor. Emsal halde, her iki akıllı telefonun da Oppo’nun Android tabanlı özel işletim sistemi ColorOS 14 üzerinde çalışması bekleniyor. Oppo Reno 11’in 67W süratli şarj dayanağına sahip olacağı söylenirken, Oppo Reno 11 Pro’nun daha süratli 80W süratli şarj özelliklerine sahip olması beklenen.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Huawei'nin akabinde Nova 12 serisi de Kirin çipi kullanacak

Huawei, yakında piyasaya sürülecek olan Nova 12 serisi aygıtlarıyla teknoloji dünyasında…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Apple Vision Pro, 2024 Mart'ında çıkacak, lakin makûs haberler de var!

Teknoloji meraklıları muhtemelen Mark Gurman’ın ismini duymuşlardır. Bilhassa Apple…
Daha Fazla