Teknoloji Haberleri

Redmi K70E birinci sefer görüntülendi!

Valorant VP Oyuneks

Redmi K70E‘nin performans testleri, teknoloji dünyasında büyük bir ilgiyle karşılandı. Yakın vakitte internete sızan bir görüntüde, Redmi K70E‘nin ultra dar kenarlı düz ekran dizaynına sahip ön yüzü gözler önüne serildi. Ekranın üç kenarı eşit genişlikte tasarlanmışken, alt kısımda biraz daha geniş bir çene kısmı bulunuyor. Bilhassa orta çerçevenin de düz bir dizayna sahip olması, bu telefonun K70 serisindeki birleşik tasarım anlayışını temsil ettiğini gösteriyor.

Redmi K70E, kesimdeki düz tasarım trendini takip ederek kullanıcılarına hitap ediyor. Bu tasarım yaklaşımı, bilhassa Xiaomi 14 üzere son vakitlerde piyasaya sürülen kimi amiral gemisi modellerinde başarılı bir halde uygulandıktan sonra piyasada epeyce beğenildi.

Xiaomi 14, 4000 yuan (yaklaşık 560 dolar) üzeri bir fiyat etiketine sahipken, Redmi K70 serisi bu düz tasarım anlayışını daha bütçe dostu bir aralığa taşımayı hedefliyor. Bu durum, farklı bütçelere sahip kullanıcıların da çağdaş tasarımı cebini zorlamadan deneyimlemesini sağlıyor.

Redmi K70E birinci defa görüntülendi!

Redmi K70E, dünyada Dimensity 8300-Ultra modeliyle çalışan birinci telefon olma özelliğini de taşıyor. Bu aygıtın Antutu performans skoru, etkileyici 1.526.328 puanla dikkat çekiyor ve aygıtın üstün süreç gücünü ortaya koyuyor. Bilhassa “Genshin Impact” üzere performans ağır senaryolarda 720p çözünürlükte 58.9fps performans sergileyerek, donanım ve tasarım kombinasyonu açısından büyük bir paha sunuyor.

Cihazın altında, TSMC’nin ikinci jenerasyon 4nm işlemci teknolojisi kullanılarak üretilen Dimensity 8300 yonga seti bulunuyor. CPU konfigürasyonu, 3.35 GHz’e kadar çıkabilen CPU frekansı ile 4× Cortex A715 + 4 Cortex A510 + 4 × Cortex A510’dan oluşuyor. Güçlü CPU’ya ek olarak, GPU olarak Mali-G615 MC6 bulunuyor ve bu da aygıtın genel performansına kıymetli bir katkı sağlıyor.

Özetle, Redmi K70E, çağdaş tasarım ögelerini güçlü donanımla birleştirerek bütçe dostu bir performans canavarı olarak karşımıza çıkıyor ve orta düzey akıllı telefonlar için yeni bir standart belirliyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Konami Animation Stüdyosu Kuruldu: Oyunlar Anime ve Sinema de Olacak

Sektörün büyük yayıncılarının, ellerinde bulundurdukları fikri mülkiyetleri daha fazla…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Yeni Halo Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dizisi döneminin başlamasına fazla bir vakit kalmadı. Önümüzdeki haftanın…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Sony, God of War ve Horizon Dizileri Hakkında Yeni Haberler Verdi

Japon teknoloji devi, yeni teknolojik eserlerini tanıttığı CES 2024 sırasında dizi ve sinema…
Daha Fazla