Teknoloji Haberleri

Redmi kullanıcılarına hoş haber!

Valorant VP Oyuneks

Xiaomi, kendi geliştirdiği yeni işletim sistemi HyperOS’un, stabil güncellemesini yakında beş amiral gemisi akıllı telefonuna sunacak. GSMChina’nın raporuna nazaran, bu güncelleme Android 14 tabanlı olacak.

Xiaomi-HyperOS ismi verilen bu sistem, Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 13T, Xiaomi 12T, Xiaomi Pad 6 Max ve Redmi K60 Pro üzere aygıtlara güncelleme olarak sunulacak. Bu akıllı telefonların hepsi, Xiaomi’nin resmi sunucusunda HyperOS yapısı ile görülmüş durumda.

Redmi kullanıcılarına hoş haber!

Güncellemenin Çin’de Xiaomi 13 Ultra ile başlayarak çok yakında dağıtılmaya başlanması bekleniyor. Xiaomi 12T ve Xiaomi 13T, Avrupa pazarında güncellemeyi alacak ve başka bölgeler de ilerleyen vakitlerde bu güncellemeye kavuşacak.

Xiaomi, HyperOS güncellemesi için bir yol haritası da paylaştı. Hem Çin hem de memleketler arası aygıtlar için güncelleme takvimini ayrıntılandıran bu plana nazaran, güncelleme basamaklı olarak gerçekleşecek. Memleketler arası aygıtların birinci kümesi, 2024’ün birinci çeyreğinde HyperOS’u alacak.

Bu gelişmeler, Xiaomi’nin teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımını ve pazardaki aktif varlığını bir sefer daha gözler önüne seriyor. HyperOS’un getireceği yenilikler ve bu güncellemenin akıllı telefonlara sağlayacağı avantajlar, teknoloji tutkunları için heyecan verici olacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla