Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 FE yeni bir sertifikasyon sürecinde görüldü

Valorant VP Oyuneks

Samsung, tanınan FE (Fan Edition) serisinin yeni üyesi Galaxy S23 FE’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu model, kısa bir mühlet evvel IMDA isminde bir sertifikasyon platformunda karşımıza çıktı. Kelam konusu aygıtın bu yılın son çeyreğinde tanıtılacağı varsayım ediliyordu, lakin Flipkart’ta yapılan bir duyum bu sürecin çok daha yakın olabileceğine işaret ediyor.

Samsung’un Galaxy S23 FE modeli, Singapur merkezli IMDA sertifikasyon platformunda SM-S711B/DS model numarasıyla listelendi. Sertifikasyon, bu aygıtın 5G uyumlu olduğunu ve NFC, Bluetooth, WiFi üzere temas seçeneklerini desteklediğini onaylıyor.

Samsung Galaxy S23 FE yeni bir sertifikasyon sürecinde görüldü

Ne yazık ki, sertifikasyon bilgisi aygıt hakkında öbür ayrıntıları içermiyor. Lakin yakın vakitte bir görüntü sızdırıldı ve bu görüntü sayesinde S23 FE‘nin tasarımı hakkında bilgi sahibi olduk. Görüntü, aygıtın epeyce köşeli bir dizayna sahip olduğunu gösteriyor. Mevcut bilgilere göre, S23 FE, Snapdragon 8 Gen 1 ve Exynos 2200 yonga seti olmak üzere iki farklı çip seçeneğiyle sunulacak. Aygıtın ön yüzünde 6,3 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekran bulunurken, üst kısmında 10 megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamera yer alıyor. Art kısmında ise 50 megapiksel ana sensöre sahip üçlü bir kamera konseyimi bulunuyor.

Cihazın gücünü, süratli şarj dayanağına sahip 4.500mAh kapasiteli bir pil sağlıyor. S23 FE, yalnızca IMDA’da değil, birebir vakitte NBTC, TDRA, Bluetooth SIG, BIS üzere öteki sertifikasyon platformlarında da görüldü.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla