Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Tab S9 FE+’ın fiyatı sızdırıldı

Valorant VP Oyuneks

Son aylarda birçok duyum ve sızıntıyla karşılaştık. Fakat artık Samsung’un Fan Edition aygıtlarının gelişi katılaştı üzere görünüyor. Güney Koreli marka, S23 FE akıllı telefonunun Hindistan’da piyasaya sürüleceğini aslında ima ediyor. Galaxy Buds FE, Arjantin’deki resmi internet sitesinde listelendi. Artık de Galaxy Tab S9 FE+’ın varlığı katılaştı ve yakında tanıtılacağı düşünülüyor. Samsung’un yaklaşan Fan Edition aygıtlarını tek bir aktiflikte mi yoksa farklı ayrı mı duyuracağı şimdi belirli değil.

Samsung Galaxy Tab S9 FE+, Hindistan’da piyasaya sürüleceği katılaştı ve fiyatı hakkında ipuçları verildi. Bu tablet, Flipkart’ta listelendi. Bu, tabletin e-ticaret platformunda satışa sunulacağını doğruluyor. Listeleme, Flipkart’ın yıllık şenlik dönemi satış aktifliği olan Big Billion Days micrositesi altında yer alıyor. Bu listeleme sayesinde Tab S9 FE+’ın nasıl göründüğüne dair bir fikir ediniyoruz ve aygıtın sızan pazarlama görselleriyle benzeri olduğunu görebiliyoruz. Aygıt beyaz renkte gösteriliyor, fakat lansmanda daha fazla renk seçeneğini de görmeyi umuyoruz.

Samsung Galaxy Tab S9 FE+’ın fiyatı sızdırıldı

Flipkart’ta yapılan listeleme, Samsung Galaxy Tab S9 FE+’ın fiyatını da belirtiyor. Fiyatın ‘Sadece Rs 3X,XX9’ olarak belirtilmesi, tabletin 30.000 (360 dolar) Rs ile 39.999 Rs (480 dolar) ortasında bir fiyatla satışa sunulabileceğini gösteriyor.

Raporlara nazaran Galaxy Tab S9 FE+, 1.600 x 2.560 piksel çözünürlüğünde 12,4 inç bir ekrana sahip olacak. Aygıtın içerisinde Exynos 1.380 yonga setiyle birlikte en fazla 12GB RAM ve 256GB depolama alanı bulunması bekleniyor. Kore Test Laboratuvarı Sertifikası, aygıtın 45W süratli şarjı destekleyen 9.800mAh bir pil ile güç bulacağını ortaya koydu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla