Teknoloji Haberleri

Spotify yeni özelliğini duyurdu!

Valorant VP Oyuneks

Dijital müzik platformu Spotify, kullanıcılarına yeni bir özellik sunarak müzik dinleme tecrübesini daha da toplumsal hale getirmeyi hedefliyor. “Jam” ismi verilen bu yeni özellik, kullanıcıların birlikte çalma listeleri oluşturmasına ve tıpkı anda müzik dinlemesine imkan tanıyor. Spotify, bu atılımıyla müzik paylaşımını daha şahsî ve etkileşimli hale getiriyor.

Jam özelliği, birebir Wi-Fi ağına bağlı olan kullanıcılar ortasında çalışıyor. Bu kullanıcılar Spotify uygulamasını açtıklarında, Jam ile ilgili bir bildirim alacaklar. Bu bildirim sayesinde kullanıcılar birlikte çalma listeleri oluşturabilir ve bu listeleri tıpkı anda dinleyebilirler. Ayrıyeten Bluetooth irtibatı da kullanılarak Jam paylaşımı yapmak mümkün olacak.

Spotify yeni özelliğini duyurdu!

Jam’i kullanmak isteyen uzakta olan arkadaşlar için de seçenekler sunuluyor. Uzakta olan kullanıcılar, QR kod yahut paylaşım teması aracılığıyla Jam’e katılabilecekler. Bu sayede, kullanıcılar arkadaşları yahut aileleriyle müziği paylaşırken coğrafik arayı aşabilecekler.

Spotify Premium aboneleri, bu özelliği daha serbestçe kullanabilecekler. Premium olmayan kullanıcılar, yeni bir Jam oluşturamayacaklar, lakin diğer bir kullanıcının Jam’ine katılma seçeneğine sahip olacaklar.

Spotify, bu yeni bilhassa kullanıcılarını daha fazla etkileşime teşvik etmeyi ve müziği paylaşmayı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bilhassa arkadaşlar ortasında müzik paylaşımı, birçok insan için değerli bir toplumsal tecrübedir ve Jam, bu tecrübesi daha da zenginleştirmeyi hedefliyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla