Teknoloji Haberleri

Xiaomi akıllı masaj aletini duyurdu

Valorant VP Oyuneks

Xiaomi, akıllı eserler portföyüne bir yenisini ekledi. Son teknolojiyle donatılmış, insan gibisi masaj yeteneğine sahip ve sterilizasyon teknolojisiyle hijyen sağlayan “Smart Sterilizing Foot Bath” isimli eseri duyurdu. Xiaomi’nin akıllı mesken aletleri markası “MIJIA” altında piyasaya sürülen bu yenilikçi ürün, ayaklarınıza masaj ve bakım yaparak günlük hayatınıza rahatlık getiriyor.

Sterilizasyon Teknolojisi ile Hijyen: Xiaomi’nin Smart Sterilizing Foot Bath, ayak bakımının yanı sıra ayak hijyenine de odaklanıyor. Eser, entegre sterilizasyon teknolojisi sayesinde ayaklarınızı pak tutmanıza yardımcı oluyor. Bu, bakteri ve mantar üzere ziyanlı organizmaların oluşumunu engelliyor, böylelikle sıhhatinizi koruyor.

Xiaomi akıllı masaj aletini duyurdu

Xiaomi’nin akıllı ayak masajı aygıtı, yapay zeka dayanaklı teknolojisi sayesinde gerçek bir insanın yaptığı üzere masaj yapabiliyor. Ayaklarınıza özel olarak uyarlanmış masaj programlarıyla, günün gerilimini ve yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor. Masaj sırasında yoğunluk ve sürat ayarları da kişiselleştirilebiliyor.

Xiaomi Smart Sterilizing Foot Bath, kullanımı kolay bir dokunmatik ekran arayüzüne sahip bir aygıt. Ayaklarınızı sıcak su ile şımartırken, aygıtın özelliklerini ayarlamak da epey kolay. Kullanıcılar, masaj programlarını seçebilir ve sıcaklık ayarlarını ferdî tercihlerine nazaran uyarlayabilirler.

Xiaomi’nin yeni akıllı ayak masaj aygıtı, teknoloji ve konforu bir ortaya getirerek ayak sıhhatinize kıymet verenler için ülkü bir tahlil sunuyor. Xiaomi’nin bu yenilikçi eseri, ayaklarınızı şımartmanın ve bakımını yapmanın çağdaş ve hijyenik bir yolunu sunuyor. Artık gerilimli günlerin akabinde rahatlamak ve ayaklarınıza yeterli bakmak daha kolay ve tesirli hale geliyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla