Teknoloji Haberleri

Yeni MIUI sürümünü alacak modeller netleşti

Valorant VP Oyuneks

Xiaomi‘nin yakın vakitte tanıtacağı amiral gemisi telefon serisi olan Xiaomi 14 serisinin Kasım ayında tanıtılacağına dair duyumlar alıyoruz. Bu aygıtlar, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3 isimli yonga setini taşıyan birinci aygıtlar olmasıyla dikkat çekiyor.

Ancak Xiaomi yalnızca bu telefonları değil, birebir vakitte Android tabanlı yeni taşınabilir yazılımı olan MIUI 15′i de tanıtacak. Bu yazılım hakkında aylardır bilgi alıyoruz ve son bulgular, bu yazılımın stabil versiyonunun şirket içi testler için hazır olduğunu gösteriyor.

Duyumcu olan Xiaomiui’nin aktardığı bilgilere nazaran, MIUI 15’in stabil sürümü birkaç şimdi piyasaya sürülmemiş aygıt için test emelli hazır durumda. Bu sürümlerin kimileri ‘Global’, ‘EEA’, ‘India’ ve ‘China’ üzere farklı bölgeler için hazırlandı.

Xiaomi, MIUI 15 için kıymetli bir adım daha attı

Şu an itibariyle, MIUI 15’in stabil sürümü toplam beş eser için hazır bulunmakta. Xiaomiui’nin bulgularına dayanarak bu eserlerin isimleri şöyle:

  • Xiaomi 14
  • Xiaomi 14 Pro
  • Redmi K70
  • Redmi K70 Pro
  • Redmi K70E

Bu aygıtlardan Redmi K70 ve Redmi K70 Pro’nun memleketler arası pazarlarda Poco F6 ve Poco F6 Pro olarak tanıtılması bekleniyor. Bu sebeple, bu telefonlar için MIUI 15’in stabil sürümleri China, Küresel, EEA ve India için hazır durumda. Fakat Xiaomi 14 serisi için bu sürümler yalnızca EEA ve China bölgesi için hazır.

Bu bulgular yazılımın hangi özelliklere sahip olacağını göstermese de, MIUI 15’in yakın vakitte kullanıcılara sunulacağını teyit ediyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla