Teknoloji Haberleri

YouTube Firefox ve Edge kullanıcılarını bilerek geciktiriyor!

Valorant VP Oyuneks

YouTube, son günlerde kullanıcıları tarafından Mozilla imzalı Firefox ve Microsoft imzalı Edge tarayıcılarında yaşanan beş saniyelik gecikme sıkıntılarıyla gündemde. Birçok kullanıcı, bu tarayıcılarda görüntü oynatma penceresinin açılmasının Chrome’a kıyasla beş saniye daha uzun sürdüğünü rapor ediyor. Chrome’da ise rastgele bir sorun bulunmuyor. Bilhassa Firefox ve Microsoft Edge üzerinde rastgele bir eklenti kullanmayan kullanıcılar bile bu gecikmeyi deneyimliyor.

Kullanıcılar ortasında yaygınlaşan bu şikayetlere yönelik olarak, YouTube’un bu gecikmeyi kasıtlı olarak eklediği savları ortaya atılmış durumda. Fakat şu an için YouTube’dan mevzuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil. Sorunun kaynağı ve nedeni konusunda belirsizlik devam ederken, YouTube’un bu durumu nasıl ele alacağı merak konusu.

YouTube Firefox ve Edge kullanıcılarını bilerek geciktiriyor!

Mozilla Firefox ve Microsoft Edge kullanıcıları, YouTube’un görüntü oynatma penceresindeki bu gecikme nedeniyle kullanıcı tecrübelerinin olumsuz etkilendiğini söz ediyor. Beş saniyelik bir gecikme, çevrimiçi içerik tüketen milyonlarca kullanıcı için değerli bir vakit kaybı olabilir.

YouTube’un bu mevzudaki sessizliği, kullanıcıların reaksiyonunu artırıyor ve sorunun ne vakit çözüleceği konusunda belirsizlik yaratıyor. YouTube’un bu gecikme sıkıntısına yönelik olarak bir düzeltme yayınlaması yahut açıklama yapması, kullanıcı memnuniyetini artırabilir ve şeffaf bir irtibat kurulmasına katkı sağlayabilir.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA ve KAFT İş Birliği İmzaladılar

Ekran kartı üreticisi NVIDIA ve KAFT iş birliği imzaladılar. Bunun sonucunda, oyunculuk, yapay…
Daha Fazla